Serie van drie gespreksbijeenkomsten o.l.v .Marleen Schoonderwoerd over betekenisgeving aan ziekte en ouderdom en ideeën en ervaringen rond euthanasie en palliatieve zorg.
De laatste jaren krijgt sterven en de voorbereiding hierop in het maatschappelijke leven meer aandacht. Uitvaartondernemingen bijvoorbeeld leggen niet alleen nadruk op een goede uitvaart, maar vragen met allerlei filmpjes ook aandacht voor een goede manier van afscheid nemen. Nadenken over sterven roept ook vragen rond euthanasie op. Het leek de werkgroep pastoraat goed om in de Domkerk het gesprek over zaken van leven en dood met elkaar te voeren. Daarom organiseren we drie avonden met als titel ‘Van levenskunst tot stervenskunst’.
Voor wie: iedereen is welkom
Wanneer: donderdagavond 26 februari, 19.30 uur, dinsdagavond 3 maart, 19.30 uur (met Martin Smalbrugge) en donderdagmorgen 12 maart 2026 om 10.00 uur
Waar: Domkerk
Meer informatie en aanmelden: pastoraat@domkerk.nl