Contact

Citypastoraat Domkerk:

Secretariaat en bureau Citypastoraat
Achter de Dom 1
3512 JN Domkerk
secretariaat@domkerk.nl
t: 030 – 231 04 03

Predikant:
ds. Willem Roskam
predikant@domkerk.nl

Voorzitter kerkenraad:
Maarten Ploeg
voorzitter@domkerk.nl

Scriba (secretaris) kerkenraad:
Ria Paroubek-Groenewoud
scriba@domkerk.nl

Penningmeester:
Bert Holsappel
penningmeester@domkerk.nl

Communicatie:
Bram Schriever
communicatie@domkerk.nl
t. 06 – 51 43 58 17

Ledenadministratie:
ledenadministratie@domkerk.nl

Jong in de Dom:
Tiemen Harder
jongindedom@domkerk.nl

Diaconie:
Jan van Bemmel
diaconie@domkerk.nl

Verhuur:

Verhuurcoördinator:

Marius Visser
verhuur@domkerk.nl
t: 06 – 23 32 35 17

Beheerders:
Mieke van Oorschot
Danique van der Bijl
beheerder@domkerk.nl
t: 06 – 10 16 43 45

Vrienden van de Domkerk:

Secretaris stichtingsbestuur:
Jaap Roording
vriendendomkerk@domkerk.nl

 

Muziek:

Zaterdagmiddagmuziek:
zaterdagmiddagmuziek@gmail.com

Domcantor:
Remco de Graas
cantor@domkerk.nl

Domorganist:
Jan Hage
organist@domkerk.nl

Communicatie Zaterdagmidddagmuziek:
Mieke Breij
zaterdagmiddagmuziek@gmail.com
t. 06 – 50 49 50 56

Contact

Heeft u een vraag, opmerking of een bijzondere wens?

Laat het ons weten!

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.